logo.gif
empty.gif
empty.gif
EN RU
logo_top.gif empty.gif
empty.gif
Muzikos klubas
logo_bot.gif empty.gif

„Teisinga vieta teisingiems žmonėms“ – taip apibūdinamas muzikos klubas „Vandenis“. 2005 m. vasarą įkurtas klubas saugo dar neseniai išskirtine aura garsėjusio klubo „Anapilis“ dvasią. Pastaroji juntama ne tik gyvo garso koncertų tradicijoje, bet ir draugiškoje klubo atmosferoje. Galbūt dėl šios teigiamos dvasios, vos per metus „Vandenis“ tapo mėgiama geros muzikos ir poilsio vieta ne tik tarp Palangos gyventojų, bet ir tarp miesto svečių.

150 vietų salėje įrengta viena moderniausių garso aparatūrų Lietuvoje. Pastaroji kaip ir puiki akustika itin teigiamai vertinama tiek klube koncertuojančių Lietuvos, tiek ir užsienio atlikėjų. Todėl gyvo garso koncertai čia rengiami ištisus metus: savaitgaliais žiemą ir kiekvieną vasaros vakarą. Visiems pageidaujantiems informacija apie klube vykstančius renginius bei naujienas nuolatos siunčiama elektroniniu paštu.

Stilingas klubo interjeras, atspindi 8 dešimtmečio baldų madas ir kartu su sienų dekoru formuoja vieningą dizaino stilistiką. Svarbu paminėti, jog klube įrengta moderni vėdinimo sistema, todėl čia puikiai jausis kiekvienas visais metų laikais, o gera garso izoliacija netrukdys ilsėtis viešbučio gyventojams.

Muzikos klubas „Vandenis“ – kur užgimsta draugystė..

empty.gif
Birutės al. 47, LT-00135 Palanga Tel.: 8 460 53530 © 2006-2016 K. Geco pr. įmonė
El. paštas: info@vandenis.lt Faksas: 8 460 53584 Privatumo politika
empty.gif