logo.gif
empty.gif
empty.gif
EN RU
logo_top.gif empty.gif
empty.gif
Renginiai
logo_bot.gif empty.gif
Gegužės 11 d. (penktadienis) 20 val.

Grupė "Bon Jeans":
"J.Bon Jovi, Def Leppard ir Europe " projektai
15 Eur

Gegužės 12 d. (šeštadienis) 20 val.
Juozo Erlicko koncertas
"Įrašysiu į knygą Raudonają"
Dalyvauja Daumantas Slipkus (klavišiniai) ir 
Vytautas Mikeliūnas (smuikas)
20 Eur

Gegužės 18 d. (penktadienis) 21 val.
Instrumentinis duetas 
"Doux" (Belgija)

Tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind 2018“ pristato koncertą „Doux“ live in Palanga: „Ellis Island“.

„Doux“ - naujas belgų kompozitoriaus Stan Nieuwenhuis ir trimitininko bei kornetininko Harmen Vanhoorne projektas. 
Sunku apibrėžti, kas yra „Doux“ – tai šviežias skambesys, gimęs džiazo, elektroninės ir varinių pučiamųjų orkestrų muzikos įtakose.  
Koncerte Palangoje duetas pristatys savo pirmąjį albumą „Ellis Island“, kurį įkvėpė fotografijų serija, vaizduojanti XX a. pradžios imigrantus, atvykusius į Ellis salą. 
Kiekvienas šio jautraus albumo kūrinys – atvira dedikacija konkretaus imigranto portretui. 

https://www.youtube.com/watch?v=Ngi9c8jB5z4

Daugiau informacijos:

https://www.facebook.com/douxmusic/


Gegužės 19 d. (šeštadienis) 20 val.
Dainų autorius ir atlikėjas
Marco Donnarumma - gitara (Neapolis, Italija)
15 Eur

Mano vardas Marco Marcus Yang Donnarumma. Esu vokalo meistras, dainininkas ir dainų autorius. Groju klasikine gitara laisvu stiliumi, dažnai improvizuoju. Mano muzikai įtaką darė įvairios kultūros. Viduržemio jūra skalauja ne tik krantus, bet ir žmonių, kurie ten gyvena, širdis. Neapolis – tai labiausiai vertinamos tradicinės itališkos muzikos lopšys. Neapolietiška muzika savo stiliumi artima ispaniškajam flamenkui ir arabiškiems garsams, kurie turėjo daug įtakos muzikinei Ispanijos kultūrai. Mano pasirodymas atskleis ispaniškosios ir neapolietiškosios tradicijų sąjungą. 

Atliksiu ir kitų muzikantų – P. de Lucia, Al di Meola, A. Piazzolla, J. Kaukonen, P. Daniele – kūrinius. Tačiau daugiausia dėmesio skirsiu savo paties kurtai muzikai, kuri geriausiai atsiskleidžia mano tik ką pasirodžiusiame albume „Butterfly of M. D.“. Tai bus solo gitaros ir vokalo koncertas. Norintys albumą galės įsigyti koncerto vietoje. 

Visai neseniai įrašiau savo naująjį albumą „Butterfly of M. D.“ Pirmą kartą publikai jį pristatysiu birželio 2 dieną Milane, F. I. M. Fierra della Musica festivalyje.
2016 ir 2017 metais grojau San Remo muzikos festivalyje, kur man buvo įteiktas Nacionalinis balso apdovanojimas. Taip pat esu laimėjęs kitame labai svarbiame itališkos muzikos festivalyje Toskanoje – Lunezia. Dalyvavau ir P. Bertoli bei Ugo Calise muzikos kūrėjų festivaliuose.  

Man buvo didelė garbė ne kartą bendradarbiauti su būgnininku Tony Cercola, kuriam teko groti su ne viena tarptautine muzikos žvaigžde. Jis atlieka būgnų partiją mano dainoje „Stromboli“. Taip pat dažnai groju „Bequiet“ vakaro pasirodymų metu įvairiose miesto kavinėse. 2017 m. Al Jadida festivalio Maroke metu mano dainos „Cosa farai del tuo mondo“ vaizdo klipas pelnė daugybę ovacijų. Praeitų metų rugpjūtį man teko dalyvauti Alpėse vykusiame muzikos festivalyje „4&60“. Ten, netoli Turino, atlikau kelis pasirodymus Palamila teatre. Sausį Šiaurės Italijoje, Veronoje, laimėjau Muzikos meistrystės apdovanojimą – mano kūrinys „Tutto é finito“ pakliuvo į „Džiuljeta myli Romeo“ dainų rinkinį, kuris išaukštino nuostabią IV-ojo amžiaus meilės istoriją. Tai buvo nuostabu.

Aš gimiau Neapolyje 1967 metais. Ir vis dar ten gyvenu. Man labai patinka keliauti – dievinu mūsų planetą ir noriu ją pažinti.

Laisvu laiku užsiimu keramika. Mano kūriniai keliauja į įvairias galerijas Italijoje ir Londone. Esu surengęs ne vieną parodą Italijoje, Japonijoje, Šveicarijoje ir Londone.

 https://www.youtube.com/watch?v=cNR9vL5TAHw

  

 


Gegužės 25 d. (penktadienis) 20 val
Aktoriaus Andriaus Kaniavos 
 autorinis koncertas
15 Eur

Gegužės 26 d. (šeštadienis) 20 val.
Česlovas Gabalis ir grupė "Pelenai"
20 Eur

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\


empty.gif
Birutės al. 47, LT-00135 Palanga Tel.: 8 460 53530 © 2006-2016 K. Geco pr. įmonė
El. paštas: info@vandenis.lt Faksas: 8 460 53584
empty.gif