logo.gif
empty.gif
empty.gif
EN RU
logo_top.gif empty.gif
empty.gif
Renginiai
logo_bot.gif empty.gifLiepos 17 d. (antradienis) 20 val.
Evelina Sašenko (vokalas) ir
Paulius Zdanavičius (fortepijonas):
tango, E.Piaf dainos.
15 Eur

Liepos 18 d. (trečiadienis) 20 val.
Grupė "Studija":
Nauja programa
15 Eur

Stilius: pop/rock,jazz/rock;soul

 Bene seniausiai Lietuvoje grojanti pop/rock grupė, įkurta 1978m. Klaipėdoje. Šiais metais Studijai sukanka 40 metų. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos- 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte- 219.

Grupės solistai: Steponas Januška- dainų autorius, pedagogas;

Edita Bodrovaitė – TV show „Lietuvos balsas“ dalyvė; Nuo pat įkūrimo grupėje tie patys muzikantai- tai dar vienas faktas vertas Lietuvos rekordo. Tik 2017 metais į grupę įsiliejo jaunas talentingas bosistas Paulius Stonkus.

 "Studija" išleidusi septynis autorinius albumus. Grupės programą sudaro originalūs kūriniai bei  garsiausių užsienio atlikėjų koveriai. Tarp žinomiausių grupės kūrinių dainos: Spindulys, Daina draugams, Geležinė meilė, Meilės bliuzas, Vaikystė, Dabartis ir kt.

2018 metai „Studijai“ prasidėjo labai kūrybingai- jau įrašytos kelios naujos dainos, kurios turėtų tapti naujo CD, pasirodysiančio rudenį, pagrindu.

Tad ištikimiausių, smalsiausių ir vertinančių gyvą muzikavimą klausytojų laukia nauja, kupina premjerų, „Studijos“ programa.

 

Liepos 19 d. (ketvirtadienis) 20 val.

Armėnijos nacionalinis bigbendas

Skelbiame karštą vidurvasario naujieną muzikos gurmanams – liepos 19 dieną, Palangos muzikos klube „Vandenis“ karaliaus Armėnijos nacionalinis bigbendas, šiemet minintis 80-ąjį jubiliejų. 1938 metais su šio orkestro įkūrimu prasidėjo armėniškojo džiazo kelias. Didžiuosiuose  pasaulio scenose savo koncertus rengiantis orkestras Lietuvoje koncertuos pirmą kartą.

Pirmasis visame Pietų Kaukaze džiazo orkestras, kurį įkūrė talentingas muzikantas ir kompozitorius Artemyjus Ayvazianas.  Net 36 metus orkestrui vadovavo legendinis pianistas ir kompozitorius Konstantinas Orbelijanas (nuo 1956 metų). Per visą ilgą savo kūrybos kelią orkestras pasižymi aukštu muzikantų meistriškumu, koncertuoja su pasaulinio lygio solistais.  Būtent šio sumanus vadovo dėka orkestras pelnė tarptautinį pripažinimą – orkestras savo koncertus rengė Sovietų sąjungoje, Tunise, Lenkijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Libane, Sirijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Kanadoje ir Prancūzijoje ir daugelyje kitų. Grupės dalį repertuaro sudaro kūriniai, kuriuose skamba folkloro fragmentai, tai buvo ir yra  orkestro išskirtinumas.

 Su orkestru koncertavo pasaulyje garsūs solistai -  Richard Bona,  Michael Mayo, DD Bridgewater, Adam Rapa, Igor Bootman, Hubert Tubbs, Sharon Clark, Chico Freeman, Arto Tunçboyaciyan, Tigranas Hamasyanas, Mariam Merabova ir daugelis kitų.

 Džiazo orkestro repertuare daugybė kūrinių, tarp kurių galite išgirsti visame pasaulyje garsių kompozicijų, tautinio stiliaus garsų, atliekamų nacionaliniais instrumentais, o taip pat ir modernių interpretacijų bei aranžuočių.

 Nuo 1997 metų džiazo orkestras vėl koncertuoja, pratęsdamas garbingą dar A. Ayvazyano ir K. Orbelijano pradėtą istoriją. Meno direktoriaus ir dirigento Armeno Martirosiano ir išskirtinio talento muzikanto, saksofonisto bei orkestro lyderio Armeno Hyusnuntso pastangomis į orkestrą įsiliejo jauni muzikantai, praturtinę repertuarą naujomis instrumentinėmis kompozicijomis, kurios liudija aukštą meistriškumą ir profesionalumą. Orkestro kuriama muzika harmoningai atliepia laiko dvasią.

 Atnaujinęs koncertinę veiklą orkestras pelnė daug tarptautinių apdovanojimų, įrašė 3 albumus („Mountin Dance“, „Armenian Jazz Band“, „Masisamba“). 2010 metais orkestro meno vadovu ir dirigentu paskirtas Armenas Hyusnuntsas. Šiandien orkestras pristato repertuarą, kuriame skamba ne tik visame pasaulyje atpažįstamos garsios džiazo kompozicijos, bet ir 80-ies metų armėniškojo džiazo palikimas, Ayvaziano, Orbelijano, Babajano, Vardazariano, Šakariano, Amirkhaniano ir Ajemiano kūryba. Orkestrą charakterizuoja išskirtinis dėmesys jaunųjų talentingų Amerikos muzikantų kūrybos atradimams ir modernių motyvų savitumas, skambantys šiuolaikinių Armėnijos kompozitorių Artashes Kartaliano, Armeno Martirosijano, Vahagno Hayrapetijano, Armeno Hyusnuntso ir Martino Ulikhanijano kūriniuose.Pastaraisiais metais orkestras klausytojus žavėjo puikiais pasirodymais Rusijoje, Baltarusijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Kanadoje ir Prancūzijoje. Su orkestru koncertavo pasaulyje garsūs solistai DD Bridgewater, Adam Rapa, Igor Bootman, Hubert Tubbs, Sharon Clark, Chico Freeman, Arto Tunçboyaciyan, Tigranas Hamasyanas, Mariam Merabova, Michael Mayo, Richard Bona ir kiti. Šiandien orkestrą garsina jauni solistai, prikaustantys klausytojų širdis savo talentu ir meistriškumu.Džiazo orkestro repertuare daugybė kūrinių, tarp kurių galite išgirsti visame pasaulyje garsių kompozicijų, tautinio stiliaus garsų, atliekamų nacionaliniais instrumentais, o taip pat ir modernių interpretacijų bei aranžuočių.

 Bilietai parduodami čia: http://www.tiketa.lt/LT/armenijos_nacionalinis_bibgendas_19313

 Video:

·         https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=WWYOPEklOsM

·         https://www.youtube.com/watch?time_continue=343&v=5RuNvp6AzgU

 

20 Eur

Liepos 20 d. (penktadienis) 20 val.
Rokenrolo grupė
"Big Al & Jokers" (Ryga)
Solistas Algirdas Šuminskas
www.jokers.lv
20 Eur

Liepos 21 d. (šeštadienis) 20 val.
Monikos Linkytės akustinis koncertas.
Akompanuoja pianistas Karolis Meginis
20 Eur

Liepos 22 d. (sekmadienis) 20 val.
Grupė 
"Biplan"
20 Eur

Liepos 24 d. (antradienis) 20 val.
Hernan Romero - JAV (gitara, vokalas) ir Kęstutis Vaiginis (saksofonas)
20 Eur

Flamenko gitaristas, kompozitorius, dainininkas, Grammi laureatas Hernan Romero (JAV) ir saksofonistas Kęstutis Vaiginis pristatys flamenko ir džiazo improvizacijas. Abu atlikėjus muzika suvienijo jau ne pirmą sykį - Kęstutis Vaiginis ir Hernan Romero nuo 2006 metų Kaunas Jazz festivalio tapo nuolatiniais scenos partneriais - dalyvaudami tiek festivaliuose, tiek įrašų studijų sesijose. 2008 Kęstutis Vaiginis Niujorke įrašė savo autorinį albumą "Unexpected Choices" kur tarp žymiausių muzikantų dalyvavo ir Hernan Romero.Tais pačiais metais Hernan Romero įrašė savo autorinį albumą "Tres Caras de una Moneda" kuriame dalyvavo džiazo grandai tokie kaip Al Di Meola - gitara, Hernan Romero - gitara, Estela Raval - vokalas, Jerry Marotta - mušamieji, Kęstutis Vaiginis - saksofonas, Cristian Puig - gitara, Juan Pablo Romarion - bandonija. Hernan Romero už ši albumą pelnė Grammi apdovanojimą.

KĘSTUTIS VAIGINIS – saksofonistas, džiazą pradėjo groti 1999 m. Muzikantas studijavo Olandijoje, stažavosi JAV. Kosmopolitišku požiūriu garsėjantis muzikantas, dažnai grojantis užsienyje ir sugebantis rasti bendrą kalbą su visame pasaulyje žinomais atlikėjais.

HERNAN ROMERO - pasaulinio garso ispanų kilmės gitaristas, kompozitorius, nuo 1986 m. gyvenantis JAV. Virtuozišku grojimu, pietietiška muzikos aistra ir šiltu bendravimu klausytojus žavintis gitaristas jau pažįstamas Lietuvos publikai.

 www.hernanromeromusic.com

www.kestutisvaiginis.com

Liepos 25 d. (trečiadienis) 20 val.
Manto Jankavičiaus akustinis koncertas.
Dalyvauja gitaristas Domantas Bajarūnas
20 Eur

Liepos 26 d. (ketvirtadienis) 20 val.
Arina ir grupė 
"Veto Bank"
15 Eur

Liepos 27 d. (penktadienis) 20 val.
Kosto Smorigino autorinis koncertas
"Trise valtimi, neskaitant šuns"
Dalyvauja Audrius Balsys (klavišiniai) ir
Martynas Kuliavas (gitara) 
20 Eur

Liepos 28 d. (šeštadienis) 20 val.
Aktoriaus Aido Giniočio autorinis koncertas
20 Eur

Liepos 29 d. (sekmadienis) 20 val. 
Donato Montvydo akustinis koncertas.
Akompanuoja Marius Leskauskas (fortepijonas),
Juozas Martinkėnas (gitara)
25 Eur

Liepos 31d. (antradienis) 20 val.
Grupė 
"Kiti kambariai"
Trys buvę "Foje" nariai vėl susitikę ir kartu išgavę natą 2013 m., pajuto –kiek besispardysi, muzikos iš savo širdies ištrinti nepavyks. Algio Kriščiūno aktyviai agituojami Darius Burokas ir kaip tik su A.Mamontovu bendradarbiavimą baigęs A.Lukošius pasiryžo pamėginti pagroti kartu. Gimusi kaip smagių coverių grupė vienam vakarėliui, PYPL netrukus virto vieno koncerto grupe, pradėjo kurti dainas ir galiausiai tiek surimtėjo, kad vos nesubyrėjo. 

2016 m. vasarą prisijungus Žilvinui Sebeikai (buvęs grupės "Flamingo" lyderis) buvo iš esmės peržiūrėti prioritetai ir griežtai nuspręsta toliau groti tik savo kūrybos dainas, tik lietuvių kalba. 

2017 m. pavasarį įrašytos pirmos penkios dainos. Vasarą grupė jau turi pavadinimą KITI KAMBARIAI. 2017 m. rugpjūčio 12 d. Klaipėdoje įvyksta pirmasis koncertas


\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\


empty.gif
Birutės al. 47, LT-00135 Palanga Tel.: 8 460 53530 © 2006-2016 K. Geco pr. įmonė
El. paštas: info@vandenis.lt Faksas: 8 460 53584
empty.gif