logo.gif
empty.gif
empty.gif
EN RU
logo_top.gif empty.gif
empty.gif
Viešbutis
logo_bot.gif empty.gif

Pačiame Palangos centre įsikūręs viešbutis „Vandenis“ – tai modernus tradicijų ir novatoriškų sprendimų derinys. Jaukus trijų aukštų pastatas, apsuptas pušų paunksmės, mena nostalgišką prieškario dvasią, tačiau alsuoja šiandiena. Geriausios senosios Palangos poilsio tradicijos viešbutyje derinamos su šiuolaikišku komfortu ir visus klientų poreikius tenkinančiu paslaugų kompleksu.

Renovuotas pastato fasadas ir interjeras, kambarių pasiūlos įvairovė, profesionali personalo komanda, visi nerūpestingam poilsiui ar veikliam žmogui būtini aksesuarai (TV, satelitinė programa, bevielis internetas, automobilių stovėjimo aikštelė, erdvi lauko terasa ir pušų apsuptas kiemas su gultais) leidžia pilnai atsipalaiduoti ir pasinerti į jūsų poilsiui dėmesingą viešbučio aplinką, o viešbutį supantis pušynas bei netoliese esantis grafų Tiškevičių parkas ir ošianti jūra – apsigaubti ramybe ir neišdildomų prisiminimų skraiste.

Šeštą dešimtmetį skaičiuojančiame viešbutyje kiekvienas atras sau skirtą poilsio zoną: vyresnio amžiaus žmonės čia mena savo jaunystės dienas, o naujus klientus vilioja kokybiškų paslaugų tradicijos, malonus aptarnavimas ir žinoma, nepakartojamas gamtos grožis bei ramybė.

empty.gif
Birutės al. 47, LT-00135 Palanga Tel.: 8 460 53530 © 2006-2016 K. Geco pr. įmonė
El. paštas: info@vandenis.lt Faksas: 8 460 53584 Privatumo politika
empty.gif